Optimalizace pro webové vyhledávače

I sebevětší firma dnes nedokáže fungovat bez toho, aniž by byla vidět v Googlu a Seznamu. SEO, neboli optimalizace pro webové vyhledávače, je účinný nástroj, kterým lze zvednout návštěvnost Vašich stránek přirozenou cestou (žádné placené reklamy). Dříve se toho dosahovalo různými pokoutnými způsoby, mnoho rádoby expertů se různými způsoby snažilo „zmanipulovat“ vyhledávače, nicméně ty doby jsou – bohudík – pryč.

V dnešní době se bere v potaz zhruba 200 faktorů, které vyhledávače vyhodnocují a na základě kterých se weby umisťují v přirozeném vyhledávání. Důležitost jednotlivých faktorů se navíc ruku v ruce s neustálým vylepšováním algoritmů vyhledávání neustále mění.

V České republice je navíc situace velice specifická. Google zde není dominantním vyhledávačem a i když jeho podíl rok od roku ukousává procenta Seznamu, obecně se dá říci, že jejich podíl na trhu je vyrovnaný. Zemí, kde Google není jedničkou je poskrovnu, kromě ČR už jen Čína, Rusko a Jižní Korea.

 

 

 

Naše reference

Naše stránky, na rozdíl od mnohé konkurence, nestavíme na hotových open source produktech třetích stran a nejsme tak svázáni řadou jejich omezení. Veškerou funkcionalitu Vám proto můžeme připravit skutečně na míru.

Další reference