Profesionální webhosting

Žádná z webových prezentací se neobejde bez hostingu, vyhrazeného prostoru na webovém serveru, kde jsou stránky umístěny a zpřístupněny uživatelům internetu.

Přestože je webhosting běžně dostupná služba a jeho poskytovatelů je mnoho, vybrat ten správný nemusí být vždy tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Důležitá totiž není jen samotná platforma a výčet několika hlavních parametrů, jako velikost diskového prostoru, počet domén, přístup přes FTP nebo co nejnižší cena, pozornost se mimo jiné vyplatí věnovat i technickému zázemí služby, dostupnosti technické podpory nebo například zálohování.

Technické zázemí

Pro naše fyzické servery používáme nejmodernější klimatizovaná datová centra v České republice (TIER3 datové centrum Monaco, Uherské Hradiště), Velké Británii (TIER4 datové centrum Telecity, Londýn), Německu (TIER4 datové centrum Telecity, Frankfurt), Spojených arabských emirátech (TIER3 datové centrum Oasis, Dubaj) a USA (TIER3 datové centrum, Richmond, Virginia) a udržujeme je pod neustálým dohledem.

Technické specifikace

Používáme hardware výhradně od renomovaných výrobců (DELL, HP, SUPERMICRO, ADAPTEC apod.). Vždy se soustředíme na maximální výkon a spolehlivost, všechny servery jsou osazeny ultra rychlými diskovými poli RAID10. Na většině strojů používáme nejmodernější operační systém Windows Server 2012 Standard nebo Windows Server 2008 R2 Web Edition a databázový server Microsoft SQL Server 2012.

K dispozici máme velmi výkonné servery s fail-over technologí a dostupností až 99,9%

Každý jeden server má k dispozici

až 24 CPU Intel Xeon E5
až 256 GB RAM
diskové pole HP s SAS disky 15.000 RPM (až 1.000 GB)
nezávislé připojení k diskovému poli pomocí 2x 4Gbps Fibre-Channel
12x 1Gbps konektivitu
kompletní CISCO síťovou infrastrukturu

Diskový prostor

Naše klienty neomezujeme konkrétní velikostí diskového prostoru, k dispozici je vždy tolik místa, kolik je potřeba.

Zálohování

Vaše data jsou u nás v naprostém bezpečí. Pro případ mimořádné události, jakou může být například požár, povodeň, hurikán, zemětřesení, nebo jen havárie serveru, používáme kromě standardního zálohování na denní bázi také zrcadlení veškerého webového obsahu i databází v reálném čase do šesti vzájemě zcela nezávislých světových destinací.

Těmi jsou Atlanta, Austrálie, Irsko, Japonsko, Minneapolis a Singapur. Komunikace i samotná datová úložiště jsou chráněna velmi silným 448 bitovým Blowfish šifrovacím algoritmem.

 

 

 

Naše reference

Naše stránky, na rozdíl od mnohé konkurence, nestavíme na hotových open source produktech třetích stran a nejsme tak svázáni řadou jejich omezení. Veškerou funkcionalitu Vám proto můžeme připravit skutečně na míru.

Další reference