Přejít na hlavní obsah

Služby

Webové prezentace \ na klíč

Ať už máte zájem o moderní jednostránkovou prezentaci, malou microsite nebo rozsáhlý portál, u nás jste na správné adrese. Provedeme vás celým procesem od ujasnění vašich představ, hrubého náčrtku, přes grafické návrhy až po finální realizaci.

Rádi si vezmeme na starosti kompletní správu vašeho obsahu, nebo vás naučíme pracovat s naším vlastním intuitivním administračním rozhraním v případě, že si svůj obsah budete chtít spravovat sami.

Webhosting \ bez obav

Pro naše vlastní webové projekty poskytujeme špičkový hosting v datacentru společnosti INTERNET CZ, a.s. využívajícím nejmodernější technologie pro zajištění vysoké dostupnosti standardu TIER 3 a konektivitu v redundanci 2x 10 Gbps.

Prezentace běží na clusterovém řešení pod systémem Microsoft Hyper-V zajišťujícím vysokou dostupnost a výkon.

Zakázkový software \ na míru

Potřebujete se napojit na platební bránu, připravit komunikaci přes REST API, odesílat notifikace nebo třeba automatizovat přenos a transformaci většího množství dat z jednoho systému do druhého? Žádné z takových zadání nám není cizí.

Spolehněte se na naše kvalitní řešení, které vám ušetří čas i peníze.

Webové prezentace

Multimediální obsah \ na přání

Máme k dispozici profesionální foto a video techniku a plně vybavenou produkci k vašim službám. Potřebujete nafotit kvalitní produktové fotografie, natočit videoklip, nebo pořídit videozáznam z vaší firemní oslavy, teambuildingu, nebo podobné akce? Potřebujete krátké reklamní video na sociální sítě, nebo třeba letecké záběry vašich prostor nebo akcí v supervysokém rozlišení až 5.2K? Pro nás hračka, a navíc nás to baví!

Vlastníme pilotní průkaz a povolení pro komerční využití dronů v ČR, k provádění leteckých prací máme uzavřeno pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem letadla.

Rychlý kontakt

Zavolat E-mail WhatsApp Kontakt